Klub fitness

Klub fitness

Fitball

Trening z wykorzystaniem dużej piłki gimnastycznej, który doskonale wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia gibkość i równowagę oraz rozciąga ciało. Po kilku tygodniowym, regularnym uczestniczeniu w zajęciach można wzmocnić oraz wysmuklić brzuch, pośladki i uda. Dzięki piłce trening nie obciąża kręgosłupa.

Przebieg zajęć: 10 min- rozgrzewka w górze z udziałami piłki; 30 min- ćwiczenia w parterze z udziałem piłki lub na piłce; 10 min- rozciąganie w pozycji siedzącej na piłce.

Cennik

Grafik

 

 

BODY WORKOUT

BODY WORKOUT to zajęcia dwa w jednym! W trakcie treningu połączone są ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) oraz wzmacniające. Każde ćwiczenie wykonywane jest do rytmicznej muzyki. Sekwencje ćwiczeń są specjalnie przygotowane przez instruktora, który dba, żeby uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Trening zaczyna 10- minutowa rozgrzewka, składająca się z prostych kroków, które będzie w stanie powtórzyć każdy. Po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch. Są to najbardziej intensywne zajęcia w naszym klubie!

Cennik

Grafik

 

 

Gimnastyka dla kobiet w ciąży

Nie chcesz siedzieć w domu "z brzuszkiem", ale boisz się, że ćwiczenia mogą zaszkodzić dziecku? Wspaniale trafiłaś! Gimnastyka dla kobiet w ciąży jest prowadzona przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę, która posiada specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Program zajęć obejmuje: ćwiczenia zapobiegające obrzękom, powstawaniu żylaków, powodujące wzrost pojemności życiowej płuc, przeciwdziałające zaparciom, utrzymujące prawidłową filtrację nerek, zwiększające zakres ruchomości kręgosłupa oraz stawów biodrowych, uelastyczniające i rozciągające mięśnie dna miednicy i powłok brzusznych- co jest niezmiernie ważne przy porodzie. Ponadto na koniec ćwiczeń gimnastycznych (przed porodem) kursanci otrzymują od prowadzących zajęcia indywidualny zestaw ćwiczeń, które mogą wykonywać już w pierwszych dniach po porodzie, bez żadnych obaw o swoje zdrowie.

Cennik

Grafik

 

 

Zumba

Zajęcia z Zumby dedykowane są dla kobiet w każdym wieku, a ich intensywność przystosowana jest do specyfiki grupy. Zumba to wyjątkowe zajęcia aerobowe, uzupełnione o ćwiczenia z izolacją poszczególnych części ciała (głowa, ramiona, klatka piersiowa, biodra) oraz krótkie układy choreograficzne. Różnorodna muzyka w trakcie treningu pozwoli Ci wyzwolić Twoją kobiecość i siłę, co przyczyni się do wysmuklenia sylwetki i wzmocnienia najważniejszych części kobiecego ciała, a także do utrzymania dobrej kondycji fizycznej. Zumba poprawia również nasze samopoczucie i pozwala poczuć się rześkim oraz pełnym energii.

Cennik

Grafik

 

 

Płaski Brzuch

To zajęcia aerobowe, podczas, których po 15 minutowej rozgrzewce następują ćwiczenia wzmacniające -  rzeźbiące mięśnie brzucha. Zajęcia dedykowane są wszystkim paniom, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczyku gromadzącego się w okolicy tułowia. Specjalistyczne ćwiczenia wpływają pozytywnie na poprawę elastyczności aparatu ruchu, a poprzez streching wzmocnione zostają wszystkie grupy mięśniowe w okolicy tułowia. Na koniec zajęć odbywa się 10 minutowy stretching wraz z wyciszeniem organizmu.

 

Przebieg zajęć: 15 min- rozgrzewka przygotowująca ciało do ćwiczeń; 30 min- ćwiczeń, 10 min- stretching.

 

Cennik

Grafik

 

 

Pilates

Swoją nazwę wziął od twórcy tego systemu ćwiczeń – Josepha Pilates. Same ćwiczenia zostały zaczerpnięte z hata-yogi i rehabilitacji oraz połączone są z techniką tańca. Dzięki nim skutecznie wymodelujesz sylwetkę, poprawisz postawę ciała, zwiększysz ruchomość stawów i wytrenujesz mięśnie pleców, brzucha oraz nóg.

Przebieg zajęć: 10 min- rozgrzewka przygotowująca ciało do ćwiczeń; 40 min- ćwiczenia na macie.

 

Cennik

Grafik

 

 

ABT (abdominals, buttocks, thigs – brzuch, uda, pośladki)

To zestaw ćwiczeń gimnastycznych odbywających się przy muzyce. Zajęcia ukierunkowane są na wymodelowanie brzucha, ud i pośladków oraz poprawienie kondycji fizycznej. Już kilka tygodni systematycznych ćwiczeń wzmacnia mięśnie dolnych partii ciała i pomaga spalić tkankę

Przebieg zajęć: 10 min- rozgrzewka; 35 min - ćwiczenia na macie w pozycji leżącej; 5 min- rozciąganie.

 

Cennik

Grafik

 

 

Cellu Stop

Gimnastyka antycellulitowa to nowatorska forma treningu. Została stworzona aby pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej z dolnych części ciała oraz zapobiec powstawaniu tak zwanej „skórki pomarańczowej”. W takcie zajęć wykonywane są ćwiczenia wysiłkowo – wzmacniające, przeplatane rozciąganiem i samomasażem antycellulitowym.

Przebieg zajęć: 10 min- rozgrzewka w górze; 40 min- ćwiczenia na macie.

 

Cennik

Grafik

 

 

ABT MIX

To zajęcia, podczas których zapomnisz o nudzie. Specjalnie dla naszych klubowiczek wprowadziliśmy do nich wiele urozmaiceń, które sprawiają, że zajęcia z ABT są bardziej innowacyjne. Dzięki unikalnej formie oprócz ud, brzucha i pośladków wymodelujesz również mięśnie klatki piersiowej, ramion i tali oraz wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe. Sprawi to, że będziesz miała bardziej elastyczne ciało i smuklejsza sylwetkę.

 

Cennik

Grafik

 

 

Fat Burning

Ten prosty trening choreograficzny oparty jest na podstawowych krokach aerobiku. Zajęcia mają umiarkowaną intensywność, a ich celem jest utrzymanie stałego tętna, co daje skuteczne efekty w walce z nadwagą.

Przebieg zajęć: 40 min- nauka i budowanie choreografii aerobowej; 10 min- rozciąganie.

 

Cennik

Grafik

 

 

Zdrowe plecy

Zajęcia prowadzi nasza ekspertka – fizjoterapeutka. Składa się na nie specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń, który optymalnie wpływa na zdrowie pleców. Zapraszamy do uczestnictwa osoby ze zwyrodnieniami kręgosłupa, a także bólami pleców wywołanymi przeciążeniem fizycznym, urazami mechanicznymi oraz wiekiem. Małe grupy zajęciowe pozwalają trenerowi na indywidualne podejście do każdego przypadku.

Na ta grupę obowiązują zapisy.
Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze zajęcia.
tel. (71) 79 04 011
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Cennik

Grafik

 

 

Aktywny Senior/Seniorki

Zajęcia skierowane do kobiet i mężczyzn po 50 roku życia. Ćwiczenia są spokojne, bez podskoków, prowadzone przy łagodnej relaksacyjne muzyce. Ukierunkowane są na odciążenie stawów. Celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni kręgosłupa, obręczy barkowej i miednicy. Mają za zadanie uelastycznić i zwiększyć gibkość ciała. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych przyrządów takich jak np.: piłki, laski, czy taśmy, zajęcia są ciekawe, a uczestnicy są odprężeni i szczęśliwi.

Na ta grupę obowiązują zapisy.
Skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze zajęcia.
tel. (71) 79 04 011
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ilość miejsc jest ograniczona!

Serdecznie zapraszamy do naszego wrocławskiego klubu fitness. Na klubowiczów, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług, czekają profesjonalni trenerzy i doskonale wyposażona, przestronna sala ćwiczeń z klimatyzacją.

Cennik

Grafik

 

Akceptujemy Karty

Jak do nas trafić?

Mapa

ul. Skrzydlata 11a/1a, Wrocław

(wejście od strony pasażu)

Sprawdź dojazd

silowniaszkoła tańcaklub fitness

Zobacz więcej

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do czwartku

od 9:00 do 12:00
od 16:00 do 22:00

Piątek

od 9:00 do 12:00
od 16 do 21:00

Sobota

09:00 do 12:00

Nasi partnerzy

 

Cafe inspiracja

Klienci naszego klubu mają 20% rabatu na zostawienie dziecka na sali zabaw z opiekunem i 10% na zajęcia dla dzieci.

WCS